Pierwsza wizyta jest bardzo intensywna i wymaga dużo czasu na zebranie wywiadu, dlatego trwa dwie godziny. Aby w pełni wykorzystać ten czas warto już na pierwszej wizycie mieć ze sobą wyniki badań i inne potrzebne informacje, dlatego wizyta poprzedzona jest bezpłatną konsultacją telefoniczną. Po rozmowie teleofonicznej prześlę Ci listę badań jakie będą potrzebne na początek. Dzięki temu maksymalnie skorzystasz z pierwszej wizyty i będziesz mieć szanse zadać pytania jakie Cię nurtują, zanim wydasz pieniądze i poświęcisz czas.

Pierwsza Wizyta

1. Rozmowa telefoniczna

 

Bezpłatna konsultacja telefoniczna. Ustalenie listy badań do wykonania przed pierwszą wizytą i szansa na wstępne poznanie się i odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Po zebraniu wyników czas na umówienie pierwszej wizyty.

2. Pierwsza wizyta

 

Dwie godziny poświęcone zebraniu wywiadu, zapoznaniu się z badaniami. Szansa na lepsze poznanie się, odpowiedź na pytania, ustalenie Twoich oczekiwań. Pierwszą wizytę podsumowuje wyczerpujący raport podsumowujący Twój obecny stan zdrowia, ustalone wspólnie cele terapeutyczne i pierwsze zalecenia dotyczące diety i modyfikacji stylu życia.

3. Cele terapeutyczne

 

Po naszym pierwszym spotkaniu przeanalizuję zebrany wywiad, szczegółowo zapoznam się z przedstawionymi badaniami i zaproponuję konkretne cele terapeutyczne wpisujące się w Twoje oczekiwania, tak abyśmy mogli wspólnie śledzić postępy terapii. Otrzymasz mail z podsumowaniem wywiadu i celami.

 Pierwsza   wizyta 

Healthy Habits  Marcin Biernat

Dietetyk  i  Trener stylu życia

rejestracja  telefoniczna

+48 574874044

kontakt@healthyhabits.pl

Gabinet diety i stylu życia.

 

Pomogę Ci odzyskać zdrowie